Ocenenie pre pani učiteľku Bačekovú

Ocenenie pre pani učiteľku Bačekovú

 

Jediným učiteľom hodným tohto mena je ten, ktorý vzbudzuje ducha slobodného premýšľania a rozvíja cit osobnej zodpovednosti.

Jáín Ámos Komenský

Vo štvrtok 30. marca 2023 si pri píležitosti Dňa učiteľov v Petržalke uctili prácu 1200 učiteľov a učiteliek pôsobiacich na školách v správe mestskej časti Petržalka. Špeciálne ovenenie dostali pedagógovia a pedagogičky, ktoré si za svoju prácu zaslúžia pochvalu.

Mgr. Miroslava Bačeková

Nás teší, že veúca oddelenia školstva v Petržalskej samospráve odmenila aj učiteľku Mgr. Miroslavu Bačekovú, triednu 6.A na ZŠ Budatínska. Srdečne jej v mene všetkých rodičov blahozeláme a želáme veľa tvorivých síl, energie a vášne pre ďalšiu prácu v prospech našich detí.

Zdroj fotografií: Facebook stránka Petžalka

Loading

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.