Stojisko na bicykle a kolobežky je pre žiakov a učiteľov pripravené

Stojisko na bicykle a kolobežky je pre žiakov a učiteľov pripravené

 

Po takmer roku sa podarilo dokončiť stojisko pre kolobežky a bicykle. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na všetkých aktivitách, ktoré prispeli k tomu, aby deti, ale aj učitelia a návštevníci školy, mohli využívať stojany pre bicykle a kolobežky.

Tu je niekoľko záberov z posledných brigád, ktoré sa pri tejto príležitosti konali.

Každý zopovedá za svoj majetok

Musíme poznamenať, že za odložené bicykle a kolobežky plne zodpovedá vlastník, škola nepreberá žiadnu zodpovednosť a tak sa treba aj správať k zaparkovaným kolobežkám a bicyklom. Je potrebné ich zabezpečiť proti krádeži vlastným zámkom.

Používanie stojanu pre kolobežky

Tu je krátke inštruktážne video, ako používať stojan pre kolobežky. Ďakujeme Filipovi Kosnáčovi za úlohu herca v tomto videu (s povolením jeho otca, samozrejme).

Používanie stojanu pre bicykle

Pripomíname aj návod, ako používať stojan pre bicykle. Odporúčame, aby stojany „na poschodí“ používali starší žiaci, prípadne učitelia a spodné miesta nechali k dispozícii pre mladších žiakov a žiačky.

Inštruktážne video pre používanie cyklostojanu

Poďakovanie

Ešte raz chceme v mene RR poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do všetkých brigád, ktoré sa uskutočnili v súvislosti so zabezpečením stojiska. Špeciálne poďakovanie patri Ferovi Slamovi, ktorého môžeme smelo vyhlásiť za hlavného majstra na „stavenisku“. Okrem svojho času investoval do vykonaných prác aj svoje náradie, benzín a podobne. Ďakujeme.

Loading

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.