Plocha pre cyklostojisko takmer pripravená

Plocha pre cyklostojisko takmer pripravená

 

V minuých týždňoch sa na školskom dvore konalo niekoľko brigád, o čom sme rodičov informovali aj cez Edupage. Niekedy sa nás zišlo viac, inokede pomenej, ale dôležité je, že sa práce na cyklostojisku výrazne posunuli.

  • Vykopali sme jamu nie len pro stojisko na bicykle ale aj pre kolobežky.
  • Vykopali sa jamy pre pätky, ako predprípravu na prístrešok
  • Zabetonovali sa tieto pätky
  • Celá plocha sa zasypala makadamom, na ktorý sa bude ukladať dlažba

Nič „sa samo nespravilo“, za všetkým sú konkrétni ľudia, ktorým patrí veľká vďaka, že vo svojom voľnom čase, vrátane nedieľ, priložili ruku k dielu. Zo všetkých musíme uviesť meno jedného rodiča, ktorý prispel svojou prácou najviac:

František Slama

rodič žiaka z 6.c

Ešte raz veľká vďaka všetkým, ktorí pomáhali a verím, že sa dobrá partia zíde aj pri príležitosti ukladania dlaždic. Tie by mali prísť na dvor už zajtra, 26.10., takze do konca októbra bude plocha na cyklostojisko pripravená pre dodávateľa samotných stojanov.

Loading

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.